Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Русе, Възраждане
129 900 €
254 062.32 лв.

(1 732 €, 3 387.50 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:43 на 7 април, 2026 год.
Обявата е посетена 884 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
7-ми от 8
ТEЦ:
ДА
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

Апартамента се намира до университета. Състои се от кухня с трапезария, просторен хол, спалня, перално помещение и баня с тоалетна. Имота е с две тераси като едната е остъклена. Готов за нанасяне без нужда от ремонти.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0899714777

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
И-ВЕСИ
0899/714-777, 0878/124-777
И-ВЕСИ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2002 г.
i-vesi.imot.bg
Адрес:
област Русе, гр. Русе, пл. 'Дунав' 10
http://i-vesi.imot.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Русе, Възраждане
Обява: 1b177555498385900

129 900 €
254 062.32 лв.
История на цената
(1 732 €, 3 387.50 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Русе, Възраждане

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност